Pokoje na wynajem Środa Śląska

Komfortowe noclegi w Środzie Śląskiej

Oferujemy Państwu wygodę i wypoczynek w standardzie hotelowym, przy zachowaniu atrakcyjnych cen i wysokim komforcie noclegu. Nasza oferta bogata jest w atrakcyjne rabaty przy długich pobytach.

DLACZEGO WARTO wynająć U NAS nocleg

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego nowo otwartego hostelu. Na trzech piętrach dostępne są przestronne i wyposażone w łazienki pokoje do wynajęcia na noclegi służbowe i prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach, z możliwością otrzymania rabatu za pobyt długoterminowy. Każdy poziom posiada również własną, dobrze zaopatrzoną we wszystkie niezbędne akcesoria kuchnię z jadalnią. W całym obiekcie można uzyskać dostęp do Wi-Fi, a duży parking przed hostelem to dodatkowy atut. Na zewnątrz, wśród zieleni, znajduje się również zadaszona przestrzeń rekreacyjna.

Nasz hostel zlokalizowany jest w Środzie Śląskiej, na obrzeżach miasta znajdującego się na trasie z Wrocławia do Legnicy. Jest więc idealnym miejscem na noclegi zarówno dla gości podróżujących służbowo, jak i tych chcących odwiedzić okoliczne atrakcje turystyczne.

Do dyspozycji naszych gości mamy:

  • 6 pokoi 2 osobowych

  • 2 pokoje 3 osobowe

  • 3 pokoje 6 osobowe

Nowoczesne kwatery pracownicze

Dla kogo nasze pokoje do wynajęcia będą najlepsza propozycją? Komfortowe noclegi pracownicze w Środzie Śląskiej oferujemy każdemu bez wyjątku. Z pewnością sprawdzą się jako pokoje dla pracowników pragnących wypoczynku po ciężkim dni. Pokoje w naszym hotelu są wyposażone w pojedyncze łóżka, a na oknach znajdują się rolety. Tym samym w pakiecie otrzymujesz komfort i poczucie prywatności. Ponadto w łazienkach przy pokojach znajduje się komplet niezbędnych kosmetyków. Zatem nie musisz pamiętać o zabieraniu własnych, wybierając nasze noclegi w Środzie Śląskiej. Przestronna kuchnia umożliwia natomiast nie tylko przygotowanie posiłków, ale również spożycie ich w spokoju.

Nasz hostel z pokojami pracowniczymi wyróżnia się nowoczesnością. Wiemy doskonale, że pokoje dla firm wymagają dostępu do internetu. Dlatego też u nas masz dostęp do sieci WIFI na terenie całego ośrodka. Kwatery pracownicze w Środzie Śląskiej to pokoje nowoczesne pod względem wyposażenia i stylu wykończenia. Idziemy również z duchem czasu w kwestii obsługi gości. Noclegi pracownicze możesz zarezerwować online, a do pokoi dostać się bez kontaktu z recepcją.

Pokoje

Pokoje

Każdy pokój posiada pojedyncze łóżka,lampki nocne, telewizor,łazienkę ( są tu dozowniki na mydło,szmpon i żel pod prysznic ). w oknach są rolety dające poczucie intymności. Przy drzwiach każdego pokoju na ścianie wisi mini sejf na klucze.

Kuchnia z jadalnią

Każda kuchnia jest w pełni wyposażona. posiada kuchenkę mikrofalową, dwa czajniki elektryczne, pochłaniacz i płytę indukcyjną. Ilość miejsc siedzących odpowiadającą ilości łóżek na piętrze.

– profesjonalne usługi noclegowe
– codzienny serwis porządkowy
– duży parking na 40 aut
– możliwość rezerwacji online i obsługi bez recepcji – po wpłacie za pobyt na wskazane konto i potwierdzeniu rezerwacji , klient otrzymuje kod do obiektu i pokoju , który jest ważny na opłacony czas pobytu
– wifi na całym obiekcie
– sejf na klucz dla każdego pokoju
– zadaszona część rekreacyjna wśród zieleni
– możliwość zlecenia usług pralniczych za dodatkową opłatą
– akceptujemy pobyt zwierząt
– dogodna lokalizacja z bliskim dostępem do sklepów, kina, bazy gastronomicznej czy basenu
– bliskie sąsiedzctwo z baza wypadową do Wrocławia i autostrady A4

W pełni wyposażona kuchnia z jadalnią dostosowaną do liczby gości