Okolica

Znajdziesz ciszę i spokój

Nasz hostel to również ciekawa okolica

Usytuowanie naszego obiektu noclegowego nie jest przypadkowe. Lokalizacja zapewnia spokój jaki znajdujemy na obrzeżasz miast, umożliwiając jednocześnie szybkie dotarcie do centrum, oferującego wiele możliwości.

Poznaj okolicę i ciekawe wydarzenia

Mieścimy się w cichej okolicy, z dala od zgiełku samochodów. Do najbliższego supermarketu jest 10-15 min. piechotką. Przebywający u nas goście mogą odpocząć i złapać oddech. Oferujemy pokoje dla firm Środa Śląska i Wrocław. 


Środa śląska jest małym miasteczkiem. Odwiedzającym je turystom oferuje rożne atrakcje – jest tutaj muzeum ze słynnym
Skarbem Średzkim, kino 3D, aquapark z saunami , korty tenisowe. Jest również możliwość popływania na kajakach oraz rowerami wodnymi.


Ze względu na swoje położenie- pomiędzy Wrocławiem a Lubinem- Środa Śląska jest doskonałą bazą wypadową. Zarównio dla osób chcąc odwiedzić Wrocław – odległość ok 40km jak i dla chętnych na spacer po górkach – Karpacz, Kudowa – Zdrój czy Szklarska Poręba. W środzie śląskiej są organizowane atrakcje np. słynne Święto Wina. W tym czasie można zakupić regionalne produkty, wybić monetę pamiątkową, posmakować wina czy miodów pitnych.
Wieczorami są organizowane koncerty. Zapraszamy również na dni środy Śląskiej.


Dla fanów lubiących cięższe brzmienie co rocznie jest organizowany festiwal – Uwolnić Muzykę. Osoby lubiące ruch zapraszamy na bieg o Skarb Średzki. Dodatkowo są organizowane turnieje tańca towarzyskiego, tenisa stołowego i ziemnego turniej szachowy i warcabowy. W niedalekim Lubiążu- w Klasztorze Cystersów- jest organizowany festiwal muzyki techno.